سفارشی سازی

شرکت کهربا با توجه به کادر مجرب و متخصص خود در زمینه طراحی و ساخت درایو و محصولات کنترلی الکتروموتورها، استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا، ارتباط تنگاتنگ با مراجع علمی و دانشگاهی، همکاری با تولیدکنندگان صنعتی مطرح و همچنین تجربه چندین سال حضور در عرصه "سفارشی سازی" انواع محصولات، اعلام می نماید که آمادگی همکاری با کلیه تولید کنندگان و متقاضیان فعال در صنایع مختلف جهت طراحی، نمونه سازی، سفارشی سازی و تولید انواع درایو، موتور، ترموستات و سایر محصولات و لوازم کنترل حرکت را دارد.

این محصولات با توجه به توانمندی های شرکت کهربا در طراحی و پیاده سازی نرم افزاری و سخت افزاری محصولات، گستره وسیعی از صنایع و کاربردها را در بر گرفته و می تواند طیف گسترده ای از مشتریان را پشتیبانی نماید.

سیستم های HVAC، سیستم های ورزشی، سیستم های آسانسور و پله برقی و طراحی سیستم های خاص از مهمترین حوزه هایی ست که محصولات شرکت کهربا اعم از درایو، موتور، ترموستات و پنل های مبتنی بر سیستم عامل و پنل های کنترلی، برای آنها طراحی، نمونه سازی و تست شده اند. لازم به ذکر است که محصولات شرکت کهربا طیف وسیعی از توان ها و شرایط مختلف را در بر می گیرد.

همچنین شرکت کهربا توانایی طراحی، ساخت و "سفارشی سازی" انواع ماژول های ارتباطی جهت هماهنگ سازی سیستم های قدیمی با محصولات جدید و نیز طراحی انواع رابط های کاربری را دارد.

 

همکاران گرامی می توانند در صورت تمایل به ارتباط با شرکت کهربا و انجام مشاوره با متخصصان شرکت، فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان شرکت در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. همچنین با عضویت در شبکه های اجتماعی شرکت، می توانید از آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت مطلع شوید.

سفارشی سازی